Asia
Tai vidutinio ankstyvumo braškių veislė su ypatingai didelėmis uogomis išvesta Italijoje, kurios sveria net iki 100 gr. Uogos puikaus skonio bei gero aromato. Kerelis vešlus, kompaktiškas, gausiai lapuotas . Veislė atspari lapų dėmėtumui ir šaknų ligoms.

 

 

 

Sussette 

Tai vėlyva, labai derlinga braškių veislė. Derėjimo laikas tarp Florence ir Malvina. Uogos šviesiai raudonos spalvos, apvalios formos, yra tvirtos. Nuskintos greitai netamsėja ir yra transportabilios. Krūmas vešlus. Veislė atspari miltligei. Nebijo lietaus pertekliaus, todėl mažiau serga braškių uogų pūviniais.

Faith

Tai vėlyva braškių veislė. Derėjimo laikas,kaip ir Florence. Uogos pasižymi geru,saldžiu skoniu ir gražia,taisyklinga forma. Skonis panašus į Sonata veislės braškių skonį. Krūmas vešlus, todėl sodinti braškių daigus reikia didesniais atstumais 35-40cm. Veislė pakankamai atspari miltligei ir kekeriniam puviniui.

Magnus

Tai super vėlyva braškių veislė. Dera dviem dienom anksčiau nei Malwina. Uogos labai gražios, blizgios, taisyklingos formos, tvirtos, ryškiai raudonos spalvos. Uogų derlius šiek tiek didesnis už Malwina veislės braškių uogų derlių. Keras augus,vešlus. Braškių daigus reikia sodinti didesniais, 35-45cm tarpais. Atspari braškių lapų ligoms.